Manipulant na jednu zmenu vo firme zaoberajúcej sa opätovným spracovaním plastov v Trenčíne

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Bratislavská ul., Trenčín
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    4,45 EUR/hod.
    4,45€/ hod. brutto + časový bonus 0,43€/hod.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Náplň práce: - identifikácia správnosti plastového materiálu a porovnávanie s označením na RCL, - váženie plastového odpadu, - separácia komunálneho odpadu ako aj všetkého technického odpadu nachádzajúceho sa v priestore odpad. hospodárstva, - likvidácia, šrotovanie a pílenie technického plastu, - samostatné manipulovanie s obalovými jednotkami. Pracovná ponuka je pre fyzickú náročnosť vhodná skorej pre mužov. Jedná sa o prácu na jednu zmenu od 18:00 do 22:00

Benefity a ďalšie výhody:

- práca na trvalý prac. pomer - pracuje sa na jednu zmenu - vhodné pre uchádzačov, ktorý si hľadajú vedľajší pracovný pomer

Všeobecne požadované znalosti:

- zodpovedný prístup k práci - ochota pracovať aj počas víkendov - logické myslenie - základné technické vedomosti - rozlišovanie druhov plastov

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno