custom-banner

Pracuj ako vodič VZV v úspešnej firme v Nitre! plat až 1100€

22.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Kysucké Nové Mesto, Zlaté Moravce; Banská Štiavnica, Čadca, Hlohovec, Komárno, Lučenec, Nitra, Nové Zámky, Šurany, Trenčianske Teplice, Trenčín, Veľký Krtíš
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 960
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame prácu na 2 alebo 3 zmeny v sklade novej automobilky v Nitre. Vašou náplňou práce bude:
˚ príprava výrobkov podľa zadanej objednávky
˚ práca so scannerom, prepočítavanie kusov
˚ účasť na inventúrach
˚ označovanie a skenovanie dielov

Iné výhody:

˚ Základná mzda Vodič VZV- od 960€ ( záleží od skúseností) ˚ Mesačný príplatok od 5-15%
˚ Stravné lístky takmer celé hradené zamestnávateľom v hodnote 4,00€  (doplatok 0,22€)
 ˚ príplatky za nadčasy
˚ doprava ZDARMA!
˚ zabezpečené ubytovanie!
˚ možnosť čerpania záloh

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

˚ flexibilita
˚ spoľahlivosť
˚ manuálna zručnosť
˚ výborný zdravotný stav
˚ chuť pracovať