custom-banner

Skladníčka v Nitre, pozícia vhodná pre ženy. Nástup možný ihneď! Príspevok na dopravu 30€

23.10.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Dolné Hony 27, Nitra
Nitra
Typ pracovnej ponuky: Balič, Logistik, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,29 EUR/hod.
700€ brutto + mesačný bonus 70€ + zákonné príplatky (nočný, výkendový, nadčas..)

Príspevok na dopravu 30€
Stravné lístky v hodnote 3,83€ plne hradené zamestnávateľom
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Balenie tovaru do krabíc, práca s ručným scannerom, vychystávanie tovaru, inventúry.

Iné výhody:

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- možnosť záloh každý týždeň
- zaškolenie
- pracovná odev a obuv

Informácie pre uchádzača:

3 - zmenná prevádzka
Čistý výpis registra trestov - podmienka

Priama registrácia a informácie: 0918899488

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Priska Csuková
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 421918899488