Operátor výroby- Hlohovec /stravné lístky, ubytovanie, zálohy/

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Hlohovec; Hlohovec
Hlohovec

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Výroba prístrojových dosiek, odkladacích skriniek v interiéri auta, kontrola kvality výrobkov a samokontrola. Vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu a schémy.

Ponúkaný plat

4.47 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

Príjem pozostáva z nasledovných zložiek:

• Základná hodinová mzda :
- 4,47€/ hod. brutto po 12. mesiacoch 4,61€/ hod. brutto /trieda 1/
▪ alebo
- 4,60€/ hod. brutto po 12 mesiacoch 4,77€/ hod. brutto /trieda 2/

• Poobedný príplatok 0,27€/hod. brutto
• Nočná príplatok 1,333€/ hod. brutto
• Mesačný bonus od 0 až 100€ / brutto
• Štátny sviatok 100%
• Nadčas 25%
• SOBOTA a NEDEĽA - 25% z priemernej mzdy - minimálne
sobota – suma 1,667 €/hod
nedeľa – suma 3,333 €/hod

Spolu mzda - 900,-€ až 950,-€ brutto / mesiac t.j. 650,00€ / netto

Benefity a ďalšie výhody

Ubytovanie:
- možnosť ubytovania - Galanta- ubytovanie 2,40€/ noc/ t.j. 72€ / mesiac zrážka zo mzdy
Strava :
- stravovanie je v závodnej jedálni ranná a poobedná zmena - čipová karta náš príspevok v zmysle zákonníka práce, nadčas a víkendy - stravné lístky vo výške 3,83€

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Pracovný pohovor pozostáva z osobného rozhovoru s personalistom zo spoločnosti / pracovné skúsenosti, pracovné pozície/ a jednoduchý test / matematika a logické myslenie/.

Zmennosť:
• Prvá zmena: 06:00 – 14:00 hod.
• Druhá zmena: 14:00 – 22:00 hod.
• Tretia zmena 22:00 – 06:00 hod.

Zamestnanci majú možnosť pracovať aj nadčas. Pracuje v trojzmennej prevádzke - týždeň, R, P, N,

Priama registrácia a informácie: 0918899488

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno