Operátor/ka výroby - Trnava Zavar

20.11.2020 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trnavský kraj; Trnava; Hlohovec
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 - 925 EUR
700 € - po skúšobnej dobe 775 € + bonusy a príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do nášho tímu hľadáme samostatného operátora/operátorku výroby pri výrobe plastových komponentov v automobilovom priemysle.

Náplň práce:
obsluha vstrekolisu
montáž komponentov na vylisovaný výrobok
vizuálna kontrola výrobkov
balenie výrobkov

Iné výhody:

Stabilný a motivujúci príjem
Stravný lístok - 4€
Možnosť práce nadčas
Firemný autobus z Trnavy do firmy a späť pred a po každej zmene
Možnosť kariérneho postupu a zvyšovania kvalifikácie
Podporu zo strany koordinátora
Príjemný pracovný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

prax výhodou
manuálna zručnosť, dobrá jemná motorika, dobrý zrak
ochota pracovať v trojzmennej prevádzke - 8 hod.