Data Analyst (Ref. č.: PR/022950)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    od 1500 € brutto výsledná mzda sa odvíja od skúseností uchádzača
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

* Vašou náplňou práce bude:
* Vytvárať reporty v programe MS Excel, Power BI a v interných programoch, ad-hoc analýzy, automatizované dashbordy
* Analyzovať vývoj sledovaných ukazovateľov v oblasti efektivity, produktivity a kvality
* Vytvárať nové procesy, resp. zmeny v procesoch z pohľadu dopadov na reporting a ich následný monitoring, optimalizovanie výkonnosti existujúcich reportov
* Kreovať predajné reporty, databázy, cenníky
* Zúčastňovať sa IT projektov / zodpovednosť za dátovú časť
* Zodpovednosť za kvalitu, aktuálnosť a správnosť dát v CRM a interných systémoch

Všeobecne požadované znalosti:

* MS Excel, Power BI, Access na pokročilej úrovni
* Skúsenosť s CRM Sales Forces
* Pôsobenie na obdobnej pracovnej pozícii minimálne 3 roky
* Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
* Pro zákaznícka orientácia
* Orientácia na detail a dodržiavanie deadlinov

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti:

Microsoft Access, Microsoft Excel