Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Žiar nad Hronom
Žiar nad Hronom
Cyrila a Metoda 357/23
96501

Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 584 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

stravné lístky, dovolenka zvýšená nad rámec Zákonníka práce o 5 dní, pracovná doba 7,5 hod. denne

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
584 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
15. 10. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Doprava

Náplň (druh) práce
- vedenie cestného motorového vozidla určeného na prepravu zamestnancov s počtom miest na sedenie maximálne päť vrátane vodiča alebo s hmotnosťou nepresahujúcou 3500 kg
- zabezpečenie prepravy osôb a materiálu podľa žiadanky na prepravu
- zabezpečenie prenosu a doručenia písomností, materiálu, nákladov a pod.
- denná kontrola technického stavu vozidla, upozornenie vedúceho OÚ a HTČ na nedostatky
- vykonávanie jednoduchej základnej údržby vozidla
- pravidelné ošetrovanie, čistenie a drobná údržba vozidla a odstraňovanie závad
- príprava vozidla na prehliadky STK a emisné kontroly, GO a stredné opravy dodávateľským spôsobom
- starostlivosť o čistotu v priestoroch garáží
- dodržiavanie predpisov v oblasti cestnej premávky, BOZP a PO
- účasť na povinných školeniach a preskúšaní vodičov z povolania
- viesť priebežne a presne prvotnú evidenciu o prevádzke motorového vozidla podľa predtlače
- denne vykonáva hodnotenie a vykazovanie počtu ubehnutých km, PHM
- mesačne vykonáva hodnotenie a vykazovanie spotreby PHM, záznamy predkladá vedúcemu OÚ a HTČ
- vykonávanie ďalších prác podľa poverenia vedúceho OÚ a HTČ
- eviduje svoju dochádzku do zamestnania

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • manuálna zručnosť
  • technická gramotnosť

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť