custom-banner

Montážny pracovník v Nitre (zmluvná doprava zadarmo)

22.10.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Dolné Hony, Nitra
Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj; Trnava; Nitra, Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Autoelektrikár, Montážnik, montér, Operátor výroby, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 905 - 935 EUR
Mzda:
montážny pracovník trieda 1. - 905,-€
montážny pracovník trieda 2. - 935,-€
mesačný bonus 0-15% - na základe 3 kriterii. 1. Dochadzka 10%,. 2. Kvalita 2,5% 3. Objem vyroby 2,5%
Príplatok za prácu nadčas v bežný pracovný deň na 33% PPU
Príplatok za prácu nadčas v sobotu sa zvyšuje na 33% PPU
Príplatok za prácu nadčas v nedeľu sa zvyšuje na 38% PPU
Priemerný mesačný zárobok 1118 € - 1173 € brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca na výrobnej linke podľa vysokých štandardov kvality a určených procesov.

Pracovná pozícia montážny pracovník je vhodná aj pre tých, čo nemajú skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle. V „Tréningovej akadémii“ spoločne zistíme, pre ktorú oblasť výroby máte tie najlepšie predpoklady a zabezpečíme vám potrebné školenia.

Iné výhody:

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné lístky v hodnote 5,30€
- možnosť záloh
- zmluvná doprava z okolia
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Informácie pre uchádzača:

Priama registrácia a informácie:
CV prosím zaslať email
príp +421 915 663 240

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vyššie odborné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Alena Galčíková
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 421915663240