Montážny pracovník v Nitre (zmluvná doprava zadarmo)

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca na výrobnej linke podľa vysokých štandardov kvality a určených procesov.

Pracovná pozícia montážny pracovník je vhodná aj pre tých, čo nemajú skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle. V „Tréningovej akadémii“ spoločne zistíme, pre ktorú oblasť výroby máte tie najlepšie predpoklady a zabezpečíme vám potrebné školenia.

Ponúkaný plat

905 - 935 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda:
montážny pracovník trieda 1. - 905,-€
montážny pracovník trieda 2. - 935,-€
mesačný bonus 0-15% - na základe 3 kriterii. 1. Dochadzka 10%,. 2. Kvalita 2,5% 3. Objem vyroby 2,5%
Príplatok za prácu nadčas v bežný pracovný deň na 33% PPU
Príplatok za prácu nadčas v sobotu sa zvyšuje na 33% PPU
Príplatok za prácu nadčas v nedeľu sa zvyšuje na 38% PPU
Priemerný mesačný zárobok 1118 € - 1173 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné lístky v hodnote 5,30€
- možnosť záloh
- zmluvná doprava z okolia
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Priama registrácia a informácie:
CV prosím zaslať email
príp +421 915 663 240

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vyššie odborné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno