custom-banner

Nenáročná práca operátora výroby v Lozorne na 2 alebo 3 zmeny s platom až 1200€!!! DOPRAVA A UBYTOVANIE ZADARMO! Nástup ihneď!!

22.10.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Bardejov; Kežmarok, Levoča, Poprad, Sabinov, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 742€ (nárast po skúšobnej dobe) + dochádzkový bonus 130€ + výkonnostný bonus + nočné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca nie je na linke! Vašou náplňou bude kompletná montáž nárazníka, t.j. skrutkovanie, lepenie, klipovanie, vŕtanie, orezávanie, vyrážanie otvorov a pod. + vizuálna kontrola. Alebo si môžete vybrať pozíciu, na ktorej budete nakladať a vykladať na dopravníky materiál, ktorý je potrebné vizuálne skontrolovať.

Iné výhody:

- základná mzda 742€
- navýšenie platu po skúšobnej dobe na 793 €
- dochádzkový bonus až 130€
- bonusy do výšky 23%
- nočné príplatky až 100€
- príplatky za nadčasy
- príplatky za sviatok 150%
- DOPRAVA ZADARMO
- UBYTOVANIE ZADARMO
- pravidelné ZÁLOHY
- pomoc s EXEKÚCIAMI a náležitosťami s ÚPSVaR

Neváhajte a zašlite svoj životopis ! V prípade potreby volajte na tel. číslo 0948 193 824.

Za prejavený záujem ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na 2alebo 3 zmeny
-spoľahlivosť, zodpovednosť
- dobrý zdravotný stav

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Viera Bobákova
Tel: 421948193824