Atestovaný lekár - neurológ - Neurologická klinika

25.10.2020 Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Nové Zámky
Nové Zámky
Slovenská 11 A
94034

Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Lekár
Ponúkaný plat (základná mzda): 2329 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Možnosť bývania v jednoizbových bytoch, možnosť kariérneho rastu a ďalšieho odborného vzdelávania, týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce, skrátený pracovný čas na 37,50 hod. týždenne, závodné stravovanie, príspevky na stravovanie zo sociálneho fondu, príspevky na domácu rekreáciu, príspevky na DDS, jubilejné odmeny.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2329,90 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
12. 5. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
31. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Zdravotníctvo

Náplň (druh) práce
FNsP Nové Zámky prijme lekára/ov so špecializáciou v odbore "neurológia" na Neurologickú kliniku, kde hlavnou pracovnou činnosťou budú:

- špecializovaná diagnostická a liečebno-preventívna činnosť vrátane konziliárnej činnosti v odbore neurológia.

Taktiež zúčastňovanie sa odborných podujatí na Slovensku ako aj v zahraničí, možnosť realizácie postgraduálneho štúdia.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore všeobecné lekárstvo

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • osobnostný rozvoj
  • manuálna zručnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Špecializácia v odbore neurológia.

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)