Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Námestie L.Svobodu 4
97401

Typ pracovnej ponuky: Veda a výskum; Laborant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1267 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- základná zložka mzdy je od 1.267 ,- €/mesačne resp. podľa podmienok v platnej Kolektívnej zmluve,
- nástup do práce podľa dohody
- práca na základe pracovnej zmluvy,
- pracovný čas kratší ako je v Zákonníku práce.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1267 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
8. 10. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 10. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Zdravotníctvo

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pohovor

Náplň (druh) práce
- pracovný pomer na pracovnú zmluvu počas zastupovania PN, MD/RD,

- práca s hmotnostnými spektrometrami, (LCMS, GCMS) aminoanalyzátorom, vyhodnocovanie laboratórnych výsledkov, zavádzanie nových laboratórnych metód.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore chémia - technická chémia
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore chémia - analytická chémia
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore biológia
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore biotechnológie - biotechnológia a biochémia

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • informačná gramotnosť
  • technická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Počítače:
  • Microsoft Excel - vysoká

Ďalšie požiadavky:

- VŠ II. stupňa
– odbor technická chémia/analytická chémia/chémia/biotechnológia/biológia
- špecializácia vítaná
- práca na plný úväzok,
- občianska bezúhonnosť,
- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,
- schopnosť pracovať v kolektíve, komunikatívnosť, vítaná skúsenosť s prácou v zdravotníctve, samostatné myslenie, zodpovednosť, flexibilita, technická zručnosť, technické myslenie, schopnosť a chuť sa rýchlo učiť,
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku, anglický jazyk C1
- práca s PC ( tabuľkové procesory na vysokej úrovni) Microsoft Excel - expert
- schopnosť zavádzať nové metódy a postupy analytických metód spektrometria (LCMS, GCMS) chromatografia v zdravotníctve.

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť