custom-banner

VEDÚCI NÁKUPU (Ref. č.: 3-21-35097/PF)

24.11.2020 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Prešov
okres Prešov
Typ pracovnej ponuky: Ľudské zdroje a personalistika
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
1500 - 1700 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Komplexné riadenie nákupných a skladových činností spoločnosti
- Vypracovanie obchodných stratégií a uzatváranie obchodných zmlúv s optimálnymi podmienkami
- Riadenie procesov spracovania objednávok
- Výber nových dodávateľov
- Vyjednávanie podmienok spolupráce s dodávateľmi a ich hodnotenie
- Aktívna spolupráca s odd.logistiky
- Koordinácia a hodnotenie podriadených pracovníkov (nákup a sklad)
- Sledovanie a hlásenie kľúčových ukazovateľov s cieľom znížiť náklady a zlepšiť efektivitu oddelenia nákupu
- Reportovanie generálnemu riaditeľovi

Iné výhody:

- Práca v stabilnej spoločnosti v priateľskom kolektíve
- Flexibilná pracovná doba
- Variabilná zložka na základe plnenia osobných a firemných cieľov (prezentovaná na pracovnom pohovore)-
- Príspevok do DDS

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- VŠ vzdelanie (priemyselná logistika, manažment apod.)
- Prax na Vedúcej pozícii na odd. nákupu min.4 roky - PODMIENKA
- Skúsenosti s hodnotením dodávateľov
- Výborné komunikačné a negociačné schopnosti
- Efektívne riešenie problémov
- Analytický prístup
- Schopnosť flexibilne reagovať