custom-banner

Odborný predajca sortimentu voda, kúrenie, plyn

22.11.2020 PTÁČEK - veľkoobchod, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchodník, predajca, Odborný predajca, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 - 1200 EUR
700 EUR základná mzda + osobné ohodnotenie + prémiová zložka mzdy podľa výkonu. Možnost zárobku vrátane prémií až do výšky 1 200 eur mesačne.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Budete naceňovať a realizovať zákazky pridelenému portfóliu zákazníkov.
* S tým sa spája spracovanie predajných ponúk a objednávok.
* Zároveň je potrebné vybaviť administratívu spojenú s realizáciou zákaziek a v neposlednom rade poslať faktúry.
* Ak ste schopní zároveň spolupracovať s ostatnými členmi obchodného tímu, máte vyhraté!

Iné výhody:

* Stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
* Zaškolenie skúsenými kolegami z odboru
* Možnosť pracovného postupu
* Pracovný pomer na dobu neurčitú
* 3 dni plateného zdravotného voľna
* Stravné lístky vo výške 5,3 EUR
* Zaujímavá zľava na všetok tovar
* MultiSport karta za zvýhodnenú cenu
* Príspevok na dôchodkové pripoistenie podľa dĺžky pôsobenia vo firme

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

* SŠ vzdelanie (TZB - veľkou výhodou), odbor možno nahradiť praxou na obdobnej pozícii (rýchlejšie sa budete adaptovať!)
* Užívateľské ovládanie nástrojov MS Office
* VP sk. B - aktívny vodič
* Samostatnosť, orientáciu na zákazníka, flexibilita a pozitívne myslenie!