Ibm

IBM Kaizen Traineeship

IBM

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava, Slovensko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ako trainee budeš neoddeliteľnou súčasťou nášho Kaizen tímu, ktoré sa zaoberá zlepšovaním procesov vo finančnom centre. Tvojim zameraním bude vylepšovanie a zjednodušovanie rôznych existujúcich reportov a súborov za pomoci MS Excel a interných IBM toolov.

Čo by si mal spĺňať:
- Byť študentom vysokej školy s ekonomickým/technickým zameraním (preferujeme študentov vyšších ročníkov)
- Ovládať anglický jazyk na aktívnej úrovni
- Skúsenosti s SQL a MS Office - Excel (Power Query, Power Pivot, VBA)
- Skúsenosti práce s databázami a Business Intelilgence a DAX sú výhodou
- Mať logické a analytické myslenie, chuť učiť sa nové veci
- Dobré internetové pripojenie je nevyhnutné

Čo ponúkame:
- Atraktívny plat a benefity (plat 675 EUR mesačne brutto)
- Zmysluplnú náplň práce od prvého dňa
- Priateľských kolegov
- Zaškolenie a vzdelávanie počas trvania programu
- Kontakt a spätnú väzbu od skúsenejších kolegov
- Možnosť získať plný pracovný úväzok v IBM

PRIHLÁS SA UŽ DNES!

IBM Finance Traineeship program ti umožní získať pracovné skúsenosti a neoceniteľný prehľad o IBM. Zmluva je na obdobie 6 alebo 12 mesiacov, na čiastočný úväzok 22,5 h/týždeň s nástupom od 15. novembra 2020.

Ak máš otázky, napíš na email

Ponúkaný plat

675 EUR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

internship, stáž

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

študent – vysoká škola

Iné znalosti

Microsoft Excel, SQL

Všeobecne požadované znalosti

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie