custom-banner

OPERÁTOR VÝROBY - VÝROBA SVETIEL DO AUTOMOBILOV!!! Mzda až 1 050€ mesačne + DOPRAVA ZO ŠIROKÉHO OKOLIA ZADARMO!!!

24.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Trenčiansky kraj; okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom; Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Stará Turá, Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 773,69€ + príplatky za poobednú a nočnú zmenu + bonus do 10% + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca operátora výroby zahŕňa obsluhu strojov a zariadení v takte na montážnej linke. Na linkách sa vyrábajú a montujú diely do automobilov. Nasledujúcou fázou je čistenie, kontrola a balenie hotových výrobkov. Podpisom zmluvy získate nielen stabilnú prácu ale aj pomoc a podporu koordinátorov, ktorí sú pre Vás plne k dispozícii každý pracovný deň.

Iné výhody:

- navýšenie platu po skúšobnej dobe na 828€
- dochádzkový bonus a výkonnostný bonus 10%
- zákonné príplatky - 13. a 14. plat
- odmena za odporučenie zamestnanca
- vstupné školenie - stravovanie v závode
- možnosť profesijného rastu
- doprava ZDARMA (Nové Mesto nad Váhom, Piešťany a iné)
- pomoc s exekúciami
- pravidelné ZÁLOHY

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím posielajte svoje životopisy, prípadne volajte 0948942345

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- dobrý zrak
- manuálna zručnosť
- dobrá motorika prstov
- ochota pracovať na 3 alebo 4 zmeny
- skúsenosť s prácou v takte výhodou
- zodpovednosť a spoľahlivosť