Murár, Stavebný pracovník

12.10.2020 HOBISTAV s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Murár, obkladač, Podlahár, dlaždič, Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,00 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- murovanie konštrukcií z tvárnic a kameňa
- betónovanie stavebných konštrukcií
- montáž dlažby, prídlažby, obrubníkov
- obslužné činnosti súvisiace s dohodnutým druhom práce
- výstavba chodníkov a ciest
- práce podľa pokynov priamych nadriadených

Iné výhody:

- zabezpečenie ubytovania v mieste zákazky
- práca na TPP počas celého roka. Pravidelné odmeňovanie.
- firemné vozidlo

Informácie pre uchádzača:

Počet rokov praxe: 3

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B