Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
Biovetská 34
94905

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Laborant
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: 1. 1. 2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
1. 1. 2021

Dátum pridania ponuky:
12. 10. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
12. 11. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvoChemická výroba a farmácia

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Osobný pohovor

Náplň (druh) práce
Odborná špecializovaná práca pri vykonávaní chemických analýz s použitím metód spektrografických (UV_VIS spektrofotometria), chromatografických
( HPLC), voltampérometrických, polarografických, titračných (KFT titrácia) a pod. Práca s veterinárnymi liekmi a ich príprava na analýzu a vykonanie jednoduchších metód.
Vyhodnocovanie záznamov a vypracovanie laboratórnych protokolov.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore chémia
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore farmácia

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • pozornosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Ústav štátnej kontroly veterinárnych biopreparátov a liečiv
94905 Nitra
Slovensko
Fax: 04210376517915