Elektrikár - Predák s NJ - nástup ihneď

21.10.2020 DM ELSAD s. r. o.
Miesto práce: Potrebujeme elektrikára - predáka na stavbe v Nemecku a elektrikárov na práce na Slovensku
Nemecko; Trenčiansky kraj; Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Považská Bystrica; Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Prievidza, Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Elektrikár
Ponúkaný plat (základná mzda): 18,00 EUR/hod.
Dohoda je možná.
Termín nástupu do práce: od 18.10.2020 do 31.8.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Elektroinštalácie - bytové, hotelové.
Predák bude pracovať ako elektrikár na stavbe a zároveň bude komunikovať s nemeckým stavbyvedúcim.
Musí porozumieť pracovným inštrukciám a preložiť správne pracovné pokyny slovenským elektrikárom. Ak sa vyskytne problém, predák ho preloží nemeckému stavbyvedúcemu. Prípadne môže predák upozorniť ak chýba materiál alebo komunikovať so stavbyvedúcim v prípade problémov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Firma DM ELSAD s.r.o. ponúka komplexné elektromontážne služby v rámci profesií elektro okrem VN sieti
Elektromontáže NN: Budovy občianskej vybavenosti, priemyselné stavby, obchodné centrá, historické budovy …
Elektromontáže MN: Meranie a regulácia, PC siete, televízne rozvody …
Oprava, údržba, rekonštrukcia, montáž do funkčného celku na mieste budúcej prevádzky bez obmedzenia napatia vrátane bleskozvodov (objekty bez nebezpečenstva výbuchu, objekty s nebezpečenstvom výbuchu).
Výroba elektrických technických zariadení: elektrické rozvádzače NN
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien.
Rekonštrukcie spoločných priestorou obytných domov (elektroinštalacie , zvončeky , kamerove systemy , alrm
Inteleigentné inštalácie domov

Oblasť pôsobenia:

Výstavba elektrických a telekomunikačných sietí

Adresa:

DM ELSAD s. r. o.
SNP 844
Nová Dubnica
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Lenka Koperniechová
SNP 844, Nová Dubnica, 018 51, Slovenská republika
Tel: 0949350250