custom-banner

Senior Java Developer (Košice alebo Poprad) s možnosťou práce aj na živnosť (Ref. č.: 1-16-35102/PF)

Informácie o pracovnom mieste

Staňte sa súčasťou veľmi úspešnej a neustále sa rozvíjajúcej IT spoločnosti v Košiciach. Máte možnosť stať sa členom vysoko profesionálneho tímu, kde budete pracovať na zaujímavých zahraničných projektoch. Pracovná rola je zameraná na · účasť vo všetkých fázach životného cyklu vývoja softvéru v agilnom prostredí. · Úzku spoluprácu s product manažmentom s cieľom definovať požiadavky systému a / alebo nevyhnutné korekcie · Integrovanie systémov · Zabezpečenie plynulého a úspešného vývoja · Zavádzanie kľúčových komponentov do finálneho riešenia.

Benefity a ďalšie výhody:

· Home-office · Flexibilná pracovná doba · 13. plat · Sick days · Dovolenkové dni nad rámec · Príležitosti pre vlastný rozvoj · Práca v motivovanom a vysoko kvalifikovanom tíme · Priestor pre kreativitu a iniciatívu · Možnosti ďalšieho vzdelávania vrátane jazykovej výučby

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Všeobecne požadované znalosti:

· pokročilá skúsenosť minimálne s JAVA 8 · prax so Spring framework-om Nice to have · Scala · AWS Cloud · CI nástroje (Jenkins; Maven; Git-Geritt)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Informatika - software / Programátor
Dátum zverejnenia: 23.01.2024

Iné možnosti práce