custom-banner

Hľadáme vodici VZV z Komárna a okolie do automobilky! Mzda až 1059€! Ubytovanie , doprava zdarma!

24.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Komárno; Kolárovo, Komárno
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 820€ + výkonnostný bonus 139€ + prítomnostný bonus do 100€ = 1059€ + príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-obsluhovanie vysokozdvižných, paletových, vychystávacích a systémových
vozíkov, retrakov a pod.
-vykladanie a nakladanie paliet s tovarom z/na korbu vozidiel.
-vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru v rámci skladu.
-zaisťovanie poriadku a čistoty v sklade.

Iné výhody:

- výkonnostný bonus až do výšky 139€,
- prítomnostný bonus až do výšky 100€,
- práca v čistom a nehlučnom prostredí,
- práca na moderných montážnych linkách a strojoch,
- stabilný kolektív,
- zabezpečená DOPRAVA plne hradená zamestnávateľom z rôznych smerov,
- v prípade potreby zabezpečené UBYTOVANIE spolu s dopravou,
- doprava ZADARMO z okolitých miest - Iža, Komárno, Kameničná, Kolárovo, Neded, iné, .........
- možnosť čerpania zálohových platieb,
- pomoc pri riešení exekúcií,
- pomoc pri riešení úradných záležitostí s ÚPSVaR.

Informácie pre uchádzača:

Miesto výkonu práce je vo Voderadoch.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie