custom-banner

Práca pre operátorov vo výrobe s dopravou z Komárna a okolie - mzda 995,-€- Nástup ihned! Ubytovanie a Doprava Zdarma!

24.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Komárno; Kolárovo
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 765 Eur + výkonnostný bonus do 130 Eur + prítomnostný bónus do 100 Eur
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Operátor výroby - pracovná pozícia zahŕňa obsluhu montážnych liniek v trojzmennej prevádzke. Ide o kompletizáciu sedačiek do automobilov.
Pracuje sa s konštrukciou, ktorá sa poťahuje látkou alebo koženkou.

Iné výhody:

ochota pracovať na tri zmeny,
zručnosť a samostatnosť,
spoľahlivosť a flexibilita
motivácia
dobrý zdravotný stav
max. doba nezamestnanosti 6 mesiacov!
motivácia a chuť pracovať a kariérne rásť.

Miesto výkonu práce je vo Voderadoch, ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle +36 70 772 2175 alebo zašlite svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Výkonnostný bonus až 130 Eur
Dochádzkový bonus až 100 Eur
Zabezpečená Doprava ZADARMO
Ubytovanie v Trnave Zadarmo
Práca v čistom, nehlučnom prostredí
Možnosť čerpania záloh!!
Stabilné zamestnanie
Pravidelný príjem