custom-banner

Vodic VZV z Komárna a okolie!!!! Mzda až 1100€!!!

24.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Hurbanovo, Kolárovo, Komárno, Nové Zámky
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 960
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame prácu na dve zmeny v sklade novej automobilky v Nitre.
Vašou náplňou práce bude:
˚ príprava výrobkov podľa zadanej objednávky
˚ práca so scannerom, prepočítavanie kusov
˚ účasť na inventúrach
˚ označovanie a skenovanie dielov

Zamestnanecké výhody, benefity

Iné výhody:

˚ Základná mzda Vodič VZV- od 960€ ( záleží od skúseností)
˚ Mesačný príplatok až do 15 %
˚ Stravné lístky takmer celé hradené zamestnávateľom v hodnote 3,83€
˚ možnosť absolvovania kurzu VZV a prestupu na pozíciu Skladníka
˚ príplatky za nadčasy
˚ doprava ZDARMA!
˚ zabezpečené ubytovanie!
˚ možnosť čerpania záloh

Miesto výkonu práce je v Nitre, ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle +36 70 772 2175 alebo zašlite svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

˚ flexibilita
˚ spoľahlivosť
˚ manuálna zručnosť
˚ výborný zdravotný stav
˚ chuť pracovať