Klientský pracovník pre Allianz-SP

29.11.2020 Judita Szőkeová
Miesto práce: Agentúrna kancelária Allianz
Nové Zámky

okres Nové Zámky; Hurbanovo, Kolárovo, Nové Zámky, Šurany
Typ pracovnej ponuky: Finančný poradca, Klientský poradca, Poisťovací poradca, Priehradkový pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 3000 EUR
štvrťročné a ročné bonusy plus odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vybavovanie klientov na pobočke.
Starostlivosť o našich klientov.
Kontaktovanie nových klientov.
Komplexné finančné poradenstvo-zabezpečenie príjmu, majetku, právnej ochrany, poistenie podnikateľov a ich činnosti, cestovné poistenie a sprostredkovanie úverov a hypoték.

Iné výhody:

-flexibilná pracovná doba
-možnosti nadštandardného zárobku
-zázemie silnej a dlhoročnej medzinárodnej spoločnosti
-najlepšie vzdelávacie centrum / zadarmo /
-výnimočná podpora budovania vlastnej kariéry

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Agentúrna kancelária Allianz

Oblasť pôsobenia:

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Adresa:

Judita Szőkeová
Dostojevského 9815/27
Nové Zámky
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Judita Szokeova
Dostojevského 9815/27, Nové Zámky, 94001, Slovenská republika
Tel: +421911660628