custom-banner

Skladník/Picker nebo Retrakář – Praha, 130 - 150 Kč/hod, zajištěné ubytování

21.10.2020 NARA manpower agency s.r.o.
Miesto práce: Pracoviště Modletice u Prahy (okr. Říčany), ubytování Praha Hostivař (doprava zajištěna)
Praha
Typ pracovnej ponuky: Disponent, Expedient, Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 130,00 CZK/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Informace o pracovním místě:

Do centrálního skladu v Modleticích u Prahy hledáme šikovné skladníky/pickery na vychystávání objednávek a řidiče na Retrak na naskladňování/vyskladňování.

Náplň práce:

- Bezchybné vyskladnění zboží na filiálky
- Skladování / vyskladnění zboží dle předlohy systému vychystávání
- Dekomise / kontrola zboží, které bylo vráceno z filiálek dle předpisů
- Obsluha manipulační techniky s vlastním pohonem

NEBO

- Naskladnění/ vyskladnění palet do regálového systému do výše 10 m
- Provádění úklidových činností v rámci doplnění
- Přeprava prázdných palet a odpadu na připravená sběrná místa v oblastech skladu a závoz palet na výdejové zóny

Požadujeme:
• pracovitost (dlouhodobá spolupráce)
• dobrý zdravotní stav
• spolehlivost
• dochvilnost

Nabízíme:
• možnost zajištění ubytování (žádné vstupní náklady, ubytování se strhává z výplaty, sportovní vyžití, nedaleko Hostivařské přehrady, 5-8.000 Kč/os/měsíc)
• možnost příspěvku na stravování a ubytování
• odměna za doporučení kolegy
• nástup ihned nebo dohodou
• odměna 110-130 Kč/hod + 20 Kč/hod za bezchybnou docházku
• pracoviště: Modletice u Prahy
• týdenní zálohy

V případě, že Vás pozice zaujala neváhejte nám zaslat Váš životopis nebo jsme Vám k dispozici na tel. +420 739 220 120.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

NARA manpower agency, s.r.o. je personální agentura zaměřující se na poskytování pracovní síly především do logistických center a výrobních společností. Zajišťujeme nabídky práce od renomovaných zaměstnavatelů v rámci celé ČR formou hlavního pracovního poměru, práci na zkrácený úvazek a formou brigád.

Pro sjednání pohovoru vyplňte formulář u jednotlivé pozice,
nebo volejte PO – PÁ od 9.00 do 17.00 hod.na
tel: 739 220 120

Adresa:

NARA manpower agency s.r.o.
Dělnická 213/12
Praha
Česká republika
prace-job.webtrh.cz/nabidka-prace/

Kontaktné údaje:

Nikola Janáková
Dělnická 213/12, Praha, 17000, Česká republika
Tel: +420 739 220 120