custom-banner

Operátor/ka výroby - výroba bezpečnostních pásů, 130-170 Kč/hod, Stará Boleslav ČR

Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (cca 30 km od Prahy)
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    130,00 CZK/hod.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    dohodou (ASAP)

Informácie o pracovnom mieste

Informace o pracovním místě:

Pro klienta v oblasti automotiv přijmeme nové zaměstnance pro výrobu bezpečnostních pásů do aut.

Náplň práce:

- pásová výroba
- jednoduchá montáž – kompletace dílů
- vkládání a vyjímání komponentů do zakládacích přípravků

NEBO

- pravidelné zásobování výrobních linek komponenty
- obsluha ručně vedeného paletovacího vozíku (manipulant)
- obsluha plynového VZV (skladník)

Požadujeme
- Manuální zručnost
- Spolehlivost
- Dochvilnost
- Chuť pracovat

Nabízíme
- Stabilní zaměstnání na HPP nebo DPČ
- Jistotu dlouhodobé spolupráce (po dohodě možnost krátkodobé spolupráce)
- Zajímavé finanční ohodnocení (130-170 Kč/hod dle zkušeností a znalostí + osobní ohodnocení)
- Možnost zajištění ubytování (5-6.000 Kč/os/měsíc)
- Firemní svozy do/ze zaměstnání (zdarma)
- Možnost závodního stravování (vlastní jídelna)
- Bonus 2.000 – 5.000 Kč za přivedení nového kolegy
- Práce vhodná pro muže i ženy
- Práce na směny (3-směnný provoz, 8 hod směny)
- Místo výkonu práce: Stará Boleslav (Hlavenec)
- Nástup: ihned nebo během října

Dále obsazujeme i jiné pozice (operátor výroby/seřizovač/řidič VZV/skladník aj.) v lokalitě Zvěřínek, Lysá nad Labem, Benátky nad Jizerou, Milovice, Olomouc a Praha.

V případě, že Vás pozice zaujala neváhejte nám zaslat Váš životopis nebo jsme Vám k dispozici na tel. +420 731 810 744.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno