Operátor výroby

27.01.2021 Howa Tramico Slovakia, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Senec
Pozícia / odvetvie: Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 924 - 1200 EUR
Operátor 1: Základný plat 770 € + 20% prémie + príplatky za noc, nadčas
Operátor 2: Základný plat 815 € + 20% prémie + príplatky za noc, nadčas
Operátor 2: Základný plat 840 € + 20% prémie + príplatky za noc, nadčas
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do našeho tímu hľadáme najmä mužov na pozíciu operátorov výroby.
Vašou prácou by bola jednoduchá obsluha automatických zariadení.
Ľahká manipulácia a kontrola výrobkov na pracovisku.
Práca je vhodné aj pre absolventov.
Poskytujeme ubytovanie 5 min. od pracoviska.

Benefity a ďalšie výhody:

stravné hradené zamestnávateľom v plnej výške
zvýhodnený príplatok za noc (od 1,80 € na hod.)
príplatok za sobotu 60%
príplatok za prácu nadčas 40%

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno