custom-banner

Vodič VZV : Nástupný Bonus + Príspevok na Ubytovanie - Muži - Ženy - Páry (Erftstadt)

20.11.2020 EDYMAX Europe s.r.o. - Edymax Europe s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Erftstadt
Nemecko
Typ pracovnej ponuky: Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 11,38 EUR/hod.
11,38 EUR/hod. brutto + príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 6

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

➡️ VHODNÉ PRE MUŽOV - ŽENY - PÁRY
➡️Naskladanie/ vyskladanie kamiónov a tovaru s VZV do 3,5 tony
➡️Práca so scannerom

Iné výhody:

✅ Nástupný Bonus 200 €
✅ Zabezpečené ubytovanie
✅ PRÍSPEVOK NA UBYTOVANIE 300 € / mesačne
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ Poradenstvo pri podaní žiadosti o nemecké rodinné prídavky na deti
✅ SLOVENSKÝ KOORDINÁTOR
✅ Preplatená cesta do Nemecka
✅ Poskytujeme zálohy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie

✔️Viac ročná prax v obore
✔️Platný preukaz VZV
✔️Čistý register trestov