custom-banner

Skladník - Picker : Nemecká Zmluva + Príspevok na Ubytovanie - Muži (Graben)

20.11.2020 EDYMAX Europe s.r.o. - Edymax Europe s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Graben
Nemecko
Typ pracovnej ponuky: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 10,15 EUR/hod.
10,15 EUR/hod. brutto
100€ - dochádzkový bonus pri plnej 100% dochádzke; 1€/h ubytovací príspevok
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

➡️ VHODNÉ PRE MUŽOV
➡️Nakladanie a vykladanie balíkov
➡️Následné spracovanie zásielok a všeobecné pomocné činnosti, ktoré súvisia s pickovaním v logistickom centre.
➡️Maximálna hmotnosť balíka je 30 kg

Iné výhody:

✅ Zabezpečené ubytovanie
✅ Príspevok na UBYTOVANIE 1 € / za každú odpracovanú hodinu
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ Preplatená cesta do Nemecka
✅ Slovenský KOORDINÁTOR na projekte - komplexná starostlivosť
✅ Poskytujeme zálohy
✅ Poradenstvo pri podaní žiadosti o nemecké rodinné prídavky na deti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno

✔️Fyzická zdatnosť a odolnosť
✔️Manuálna zručnosť
✔️Zodpovedný prístup k práci
✔️Čistý register trestov