Zamestnaj sa u nás ako Vodič CXT alebo VZV s okamžitým nástupom a k 1. výplate dostaneš od nás ešte aj 200€ Bonus. Mzda 1100€ a viac

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

VODIČ VZV/CXT: skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky

video k pracovnej pozícii:

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok – pracovná zmluva,
práca na 8 hod.zmeny
Zmennosť: 3-zmenka - týždeň ráňa, týždeň poobedná, týždeň nočná

PRIAMA REGISTRÁCIA a doplnenie informácií k ponuke :

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária: 0908961969
Bezplatná linka: 0800500502

Ponúkaný plat

920 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 920,-€ základná mzda + príplatky + hodnotenia (osobné 0 -20% zo základnej mzdy, nadčas 25% z prim. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + bonus 50€ dochádzka) Priemerný mesačný plat - od 1100€ a viac!

Benefity a ďalšie výhody

- NÁSTUPNÝ BONUS vo výške 200€ v čistom vyplatený k 1. výplate!
- týždňové zálohy
- Stravný lístok v hodnote 3,83 €.
- Bezplatná právna poradňa.
- Bezúročné MIKROpôžičky do výšky 1000€ pre zamestnanca.
- Sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov.
- Celodenná starostlivosť koordinátora
- UBYTOVANIE ZDARMA platí sa iba pobytová daň 1,70€ /noc
- možnosť predĺženia/obnovy VZV/CXT oprávnenia, doškolenie v rámci tréningového strediska

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

VZV preukaz vieme obnoviť, alebo v prípade potreby predĺžiť jeho platnosť. Realizujeme aj intenzívne kurzy, preškolenia a nové kurzy v našom VZV školiacom stredisku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie