custom-banner

Hľadáme šikovných manipulantov / skladníkov do logistickej spoločnosti v Bratislave (vhodné aj pre ženy) - termíny každý týždeň - ubytovanie zadarmo

16.01.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Bratislava
Pozícia / odvetvie: Logistik, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 881 - 957 EUR
Základ - 881,-€ + príplatky
• osobné ohodnotenie 0 - 20 % zo základnej mzdy brutto
• príplatok za prácu nadčas - 25% z priemernej mzdy,
• príplatok za prácu vo sviatok -100% z priemernej mzdy
• nočný príplatok – 1,333 €/ hodina
• poobedný príplatok – 0,40 € / hodina
• príplatok za prácu v sobotu – 1,667 €/ hodina
• príplatok za prácu v nedeľu – 3,333 €/ hodina
• dochádzkový bonus - 50,-€ brutto / mesačne
• dochádzkový bonus 30,-€ brutto / rok
• Ubytovanie - ZDARMA, platí sa iba poplatok mestu 1,70€ / noc
Priemerná mesačná mzda 1100€ a viac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 40

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Skladový pracovník/ Skladová pracovníčka bez nutnosti oprávnenia na vysokozdvižný vozík (v prípade záujmu Vás vieme ale zaškoliť)

Pracovná náplň:
Príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru, vývoz prázdnych paliet, objednávky tovaru

video k pracovnej pozícii:

Práca v 3 - zmennej prevádzke /8h/
Aktuálne aj v 2-zmennej prevádzke na vybraných úsekoch

PRIAMA REGISTRÁCIA a doplnenie informácií k ponuke :

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária: 0908961969
Bezplatná linka: 0800500502

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity:

*zaškolenie,
*ubytovanie (ubytovňa),
*stravné lístky,
*pracovný odev a obuv,
*týždenné zálohy,
*UBYTOVANIE ZADARMO /iba poplatok mestu 1,70,- E/noc/
*bezplatné právne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Miroslava Valentíny, PhD.
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 0908 961 969