custom-banner

Si technický zručný? Potrebuješ prácu? Tak poď pracovať k nám! Plat až 1 200 Eur, ubytovanie zadarmo, pravidelné zálohy a stabilné pracovné miesto!!

22.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Brezno, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto; Brezová pod Bradlom, Hlohovec, Levice, Malacky, Poprad
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Inžinier údržby, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,70 Eur/ Hodina + dochádzkový bonus 80 Eur + navýšenie platu + variabilná zložka 15% + príspevok na dopravu
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha výrobných strojov a zariadení
Jednoduché opravy
Operácie, ktoré súvisia s výrobným procesom - výrobou
Medzioperačné kontroly, balenie finálneho produktu
Práca na 4 zmeny v nepretržitom režime 12 h
Vedenie denných produkčných záznamov

Iné výhody:

Po zaškolení navýšenie mzdy
Ďalšie navýšenie mzdy po 3 mesiacoch vykonanej práce
Dochádzkový bonus 80 Eur
Variabilná zložka do 15%
Príspevok na DOPRAVU 15 Eur/mesačne
UBYTOVANIE ZADARMO!!
Doprava zo Sládkovičova
13. plat
Príspevok za odporúčanie kandidáta
Obedy v jedálni 0,83 Eur + Bageta
Pomoc s exekúciami či pravidelné zálohy

Miesto výkonu práce je v Sládkovičove, ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0948 343 932 alebo zašlite svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Spoľahlivosť
Flexibilita
Dochvíľnosť
Farbocit
Technické a logické myslenie
Fyzická a manuálna zručnosť