Stabilná práca ako operátor/ka výroby v Nitre

26.11.2020 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 4€/hod., + výkonostný bonus do výšky 20%, + dochádzkový bonus
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme operátorov/ky výroby v Nitre na 2 zmeny. Pracuje sa 12 hodinové zmeny systémom ranná, nočná, voľno...

Náplň práce:
- opracovávanie plastových výliskov,
- evidencia,
- vizuálna kontrola
- balenie výliskov
- skladanie, skrutkovanie a lepenie malých súčiastok.

Mzda:
základná mzda: 4€/hod
+ variabilná zložka mzdy až do výšky 20%,
+ dochádzkový bonus

Iné výhody:

- práca v stabilnej firme
- zvýhodnené stravné lístky v hodnote 4 €, doplatok zamestnanca 1,5 €

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- dobrý zdravotný stav - výborný zrak
- manuálna zručnosť,
- precíznosť,
- ochota pracovať na 12 hod zmeny v stoji