custom-banner

STABILNÁ PRÁCA! Hľadáme operátorov výroby do trnavskej automobilky! Mzda až 1155€! Zabezpečené ubytovanie!

24.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Dolný Kubín, Šaľa, Senec, Trnava; Galanta, Hlohovec, Martin, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Rimavská Sobota, Senica, Sereď, Trenčín, Veľký Krtíš, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Lakýrnik, lakovač, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Vodič osobného vozidla, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ + nočný príplatok (60€ až 120€) + individuálna výkonnostná prémia ( až do výšky 185€) = 1155€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Staň sa súčasťou trnavskej automobilky, ktorá stabilne vytvára takmer 4500 pracovných miest a patrí medzi lídrov vo výrobe vozidiel

Náplň práce:
- obsluha montážnych liniek, práca v takte
- montáž a skladanie mechanických a elektrických častí vozidla ( svetlá, prevodovka, kolesá)
- skrutkovanie, nitovanie, lepenie
- vizuálna a hmatová kontrola dielcov, jednoduché odstraňovanie chýb
- podieľanie sa na procese výroby nových automobilov

Iné výhody:

Individuálna prémia až do výšky 185€
Ubytovanie (80€/mesiac)
13. plat vyplácaný raz ročne
Pravidelné zálohy
Zabezpečená teplá strava a pitný režim
Možnosť kariérneho rastu
Doprava zabezpečená
Príplatky za nadčasy

Ak Vás zaujala pracovná ponuka, zašlite nám prosím svoj životopis, alebo nás kontaktujte na tel.č.: 0948 940 307.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Skúsenosť s prácou vo výrobe a v takte výhodou
Ochota pracovať v trojzmennom režime
Samostatnosť
Spoľahlivosť
Zodpovednosť
Záujem o trvalé zamestnanie
Manuálna zručnosť