custom-banner

Pracuj ako operátor baliacej stanice v Sládkovičove s bezplatným ubytovaním!!! Plat až 1 200 Eur! Zabezpečená doprava a ubytovanie zadarmo, pravidelné zálohy a stabilné pracovné miesto!!

01.12.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Kežmarok, Michalovce, Poprad, Vranov nad Topľou
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): Od 4,70 EUR/ hod.+ navýšenie po zaškolení a ďalšie navýšenie po skúšobnej dobe + 15% variabilná zložka mzdy + prémia za prítomnosť 80 EUR/mes.+ zákonné príplatky + Bonus na dopravu 15€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Naskladňovanie zabalených cievky do pozícií finálneho skladu
- Balenie cievok
- Odoberanie vzoriek
- Vykonávanie čistenia stanice
- Vykonávanie prevozu cievok medzi skladmi
- Vedenie evidencie baliaceho materiálu
- Manipulácia s vozíkom a zdvíhacím zariadením
- Bezodkladné nahlasovanie poruchy svojmu nadriadenému
- Dodržiavanie pracovných postupov na obsluhu baliacej stanice a zariadení

Iné výhody:

Po zaškolení navýšenie mzdy
Ďalšie navýšenie mzdy po 3 mesiacoch vykonanej práce
Dochádzkový bonus 80 Eur
Variabilná zložka do 15%
Príspevok na DOPRAVU 15 Eur/mesačne
UBYTOVANIE ZADARMO!!
Doprava zo Sládkovičova
13. plat
Príspevok za odporúčanie kandidáta
Pravidelné zálohy
Pomoc s exekúciamia a ÚPSVaR

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis a my sa Vám ozveme. V prípade potreby volajte na 0948 193 824.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- Platný preukaz na obsluhu zdvíhacieho zariadenia + viazač bremien a obsluhovateľ skupiny Aa do 5000kg
- Platné ooprávnenie na obsluhu motorového vozíka skupiny W1, E, tr. I.

- Spoľahlivosť, zodpovednosť

- Pracovitosť
- Farbocit
- Fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť