STAVEBNÉ POZÍCIE (Lešenár, Terénny záhradník, Klampiar, Pokrývač, Tesár, Stavebný pracovník, Obkladač-dlaždič, Sadrokartonista) ŠVAJČIARSKO – rôzne lokality /švajčiarska pracovná zmluva, ubytovanie/

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pozícia - plat - náplň práce:

✅Lešenár (29.50 CHF/hod. Brutto + 16 CHF diéty) - montáž a demontáž fasádneho lešenia, stavebné výťahy / mostové lešenie / montáž akýchkoľvek dočasných konštrukcií / bez závratov, presný, spoľahlivý / fyzické predpoklady pre prácu lešenára

✅ Terénny záhradník (25 – 30 CHF/hod. bez diét) - prerábky a novostavby / štrková spodná stavba / terasy, chodníky, schodiská, ihriská / odvodnenie, kanalizácia, drenážne potrubia / rezanie a osádzanie dlažby alebo prírodného kameňa

✅ Pokrývač striech (33 – 35 CHF/hod. bez diét) – strmé strechy so škridlou, šindľom a pod. / plochá strecha so Sarnafilom, iným PVC, kamennými platňami a- alebo bitúmenom / Fasády s eternitom, šindľom a pod./ Obklady a vnútorné vybavenie s tepelnou izoláciou, izoláciou proti vlhkosti/ Výmera stredy/ všeobecné klampiarske práce na plochých a šikmých strechách (montáž odkvapov a pod.)

✅ Klampiar (28.50 – 33 CHF/hod. bez diét) – rôzne klampiarske práce / Bleskozvody / osadenie komínov, strešných vikierov, obkladov / lemovanie, zametanie, ťahanie, stláčanie / tvrdé a mäkké spájkovanie (zinok, meď, cín)/ manuálne ohýbanie kliešťami alebo strojom

✅ Stavebný pracovník (32.50 – 34 CHF/hod. bez diét) - Šalovanie s Peri-/Doka-Framax-/Meva- a/alebo Hünebeck- systémami / Špárovanie / Betonáž oceľových výstuží / Vibrovanie stropov a stien / Oprava betónových prác / Samostatná práca / Skúsenosti s prácou na stavbe

✅ Tesár (31 – 35 CHF/hod. bez diét) - tesárske práce v novostavbe a prestavbe / montáž (sedlová strecha, šikmá a krokvová strecha) / stropné práce (montovanie a osádzanie spodkov striech) / izolácie, interiérové úprav / dvere, brány, schody, zábradlia / obklady, omietky, Fermacell

✅ Dlaždič/ Obkladač (33 – 35 CHF/hod. bez diét) – novostavby, prestavby, renovácie / steny, podlahy, schody a kúpeľne / kladenie tenkého a hrubého podložia / pokládky mramor, kameň a mozaika

✅ Sadrokartonista (33 – 35 CHF/hod. bez diét) - stropné a stenové systémy / stavanie profilov a sadrokartónových stien / obrúsenie pozitívne alebo negatívne, špachtľovanie, brúsenie / zmeranie a osadenie dverí a okien a izolácie proti vlhkosti

Mzda vyplácaná 30. alebo 31. deň v mesiaci – celá výplata. Možnosť záloh po odpracovaní týždňa a odovzdaní hodinového výkazu – Stundenzettel

✅ nástup dohodou
✅ pracovný čas 8 hodín denne / 5 dní v týždni. Možnosť pracovať nadčasy – podľa firmy a staveniska

Ponúkaný plat

4800 - 5600 EUR

Upresnenie platových podmienok

každá pozícia ma inú hodinovú sadzbu - viď vyššie

Benefity a ďalšie výhody

✅ stabilná a dlhodobá práca
✅ švajčiarska pracovná zmluva na dobu neurčitú

✅ ubytovanie ZABEZPEČENÉ zamestnávateľom, zamestnanec zaplatí prvú zálohu vo výške cca. 200 CHF a zvyšnú časť postupne každý týždeň možné zo záloh... mesačné náklady na ubytovanie: cca. 600 až 800 CHF v závislosti od kantónu

✅ doprava do zamestnania je individuálna /vl. auto výhoda/

Nemecký jazyk – komunikatívna znalosť - B1!!!

ŽIVOTOPIS zasielať v NEMECKOM jazyku!

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)

Všeobecne požadované znalosti

prax v odbore na danej pozícii
odolný, flexibilný, tímový hráč, presný..
byť mobilný, vlastné náradie, obuv..

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie