Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    od 790€ fix (na základe skúseností) + mesačný bonus do výšky 160€ + príspevok na cestovanie 37€ + prítomnostná prémia + príplatky
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:

Do spoločnosti pôsobiacej v oblasti logistiky pre automobilový priemysel hľadáme šikovných vodičov VZV do 2- alebo 3- zmennej prevádzky v Bratislave.

Ak máte platný preukaz VZV a hľadáte stabilné zamestnanie, neváhajte nám zalať Váš životopis!

Vašou náplňou práce bude:

- obsluha VZV - čelný vozík + ťahač,
- vyskladňovanie a zaskladňovanie materiálu,
- manipulácia s paletami,
- navážanie a vyvážanie materiálu a paliet,
- dodržiavanie pravidiel BOZP a udržiavanie čistoty na pracovisku.

Práca sa vykonáva v 2- alebo 3-zmennej prevádzke na 8 hodinové zmeny.

Benefity a ďalšie výhody:

- Navýšenie fixu na základe šikovnosti a skúseností,
- mesačný bonus do výšky 160€,
- prítomnostný bonus vyplácaný 2x ročne do výšky 170€,
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona.

Informácie pre uchádzača:

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Viac pracovných pozícií nájdete na https://proplusco.sk/praca?utm_source=profesia&utm_medium=recru&utm_campaign=2018-ponukaweb

Všeobecne požadované znalosti:

- Platný preukaz VZV podmienkou,
- zodpovednosť a flexibilita,
- pracovné nasadenie a tímový duch.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie