Trainee program pre manažéra/ku predajne - nástupný plat 1.350 € – Kráľovský Chlmec

21.10.2020 LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na predajniach

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ako bude Trainee program prebiehať?
Náš Trainee program trvá 12 mesiacov, počas ktorých absolvuješ 3 fázy:

1. Základná fáza
Získaš základné vedomosti a znalosti v oblasti predaja prostredníctvom základného zapracovania na predajni.

2. Orientačná fáza
V tejto fáze začína rozvoj riadiacej kompetencie. Získaš vedomosti a znalosti v oblasti predaja a vedenia tímu.

3. Prehlbovacia fáza
Počas tohto obdobia si osvojíš skúsenosti v oblasti vedenia predajne a prehĺbiš si svoje znalosti prostredníctvom detailného zapracovania aj na našom logistickom centre v Prešove a vybraných oddeleniach našej centrály. Stávaš sa odborníkom/čkou vo vybranej oblasti.

Na konci programu budeš špičkovým manažérom / špičkovou manažérkou predajne.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1350 - 1350 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Nástupná mzda: 1.350 €
Iné výhody:
Služobné auto a mnohé iné benefity, ktorým naši zamestnanci dávajú 5 bodov z 5.

Miesto výkonu práce:
Na našich predajniach v rámci okresu Kráľovský Chlmec.

Termín nástupu: 01.12.2020 alebo dohodou.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.
Termín nástupu do práce:
od 1.12.2020
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok, internship, stáž

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Podmienky zaradenia do programu:
• ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie (1. alebo 2. stupňa) v akademickom roku 2018/2019 alebo 2019/2020,
• vodičský preukaz sk. B.

Dôležité vlastnosti a schopnosti:
• schopnosť prevziať zodpovednosť,
• analytické a komunikačné schopnosti,
• vysoká schopnosť pracovného nasadenia a zaťaženia,
• pozitívny postoj k obchodu,
• ochota k fyzickej práci,
• flexibilita,
• prozákaznícke myslenie,
• odolnosť voči stresu,
• ochota učiť sa.
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť LIDL vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii sa ich počet do konca roka zvýšil
na 39. Dnes tvorí jej obchodnú sieť po celom Slovensku 144 predajní, ktoré zásobujú 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove a Seredi.
Oblasť pôsobenia:
Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom
Adresa:
LIDL Slovenská republika v. o. s.
Ružinovská 1E
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Kariérne možnosti na predajniach
Ružinovská 1E, Bratislava, 821 02, Slovenská republika

Reaguj na ponuku