Operátor výroby prístrojových dosiek Hlohovec

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

výroba prístrojových dosiek, odkladacích skriniek v interiéri auta – kontrola kvality výrobkov a samokontrola, vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu a schémy

Ponúkaný plat

900 EUR

Upresnenie platových podmienok

900 eur až 950 eur brutto
Mzda:
operátor výroby trieda 1 - 4,47,eur Brutto / hod, po 12. mesiacoch 4,61,eur
operátor výroby trieda 2 - 4,60,eur Brutto / hod, po 12. mesiacoch 4,77,eur

Príplatok za poobednú zmenu 0,27, eur
nočnú zmenu1,33, eur podľa Zákonníka práce
Príplatok za štátny sviatok 100%, nadčas 25%, sobota, nedeľa 25%
Mesačný bonus po 2. mesiaci max. 100 Euro

Práca v 3 zmennej prevádzke /8h/, práca v stoji
Požaduje sa manuálna zručnosť a zmysel pre detail

Benefity a ďalšie výhody

Stravovanie v závodnej jedálni
doprava je zabezpečená firemným autobusom
stravné lístky v hodnote 3,83 eur za prácu za nadčas a víkend
Možnosť ubytovania 2,40 eur/noc (t.j. 72 eur/mesiac zrážka zo mzdy)
možnosť týždenných záloh
bezúročné mikropôžičky
starostlivosť koordinátora
bezplatné právne poradenstvo

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Pohovor pozostáva z: osobného pohovoru, jednoduchý test /matematické a logické myslenie/, test farbocitu, exkurzia fabriky.

Informácie a priama registrácia
+421 915 663 240

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Požiadavka na zamestnanca:
- schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcii
- zameriane sa na kvalitu odvedenej práce
- prax v automobilovom priemysle výhodou

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno