Pomocný pracovník/čka v sklade s knihami Bratislava - Rača (Brigáda)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Bratislava, Rača
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    5,00 EUR/hod.
    hodinová mzda 3,90€ v čistom sa skladá z 3,70€ netto + 0,20€ dochádzkový bonus
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

-dlhodobá, pravidelná práca v sklade s knihami, s nástupom čo najskôr
-pracuje sa len v pracovné dni, víkend voľný
-vhodné pre ženy aj mužov
-kvôli opatreniam voči vírusu požadujeme pravidelných pracovníkov - dbáme na Vaše zdravie aj zdravie kolegov
-pracovná doba: PO-PI ranná zmena 6:00-14:00 a poobedná zmena 14:00-22:00

Náplň práce: príjem tovaru, dopĺňanie a vyskladňovanie tovaru z lokácií ,práca s paletovým vozíkom (nie elektrickým), skenovanie tovaru.

Benefity a ďalšie výhody:

- poskytujeme týždenné zálohy do 50€
- robíme opatrenia voči vírusu, kvôli ktorým v sklade momentálne neprijímame pracovníkov z cudziny, študentov, ani pendlerov

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno