Administratívny pracovník v internetovom obchode

19.10.2020 Ing. Ján Tiža
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Stará Ľubovňa
Stará Ľubovňa
Levočská 1
06401

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Obchod; Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Vieme, že dobrý vzťah je založený na obojstrannej spokojnosti a istote. Preto ponúkame možnosť práce v stabilnej a dlhoročnej spoločnosti, kde mzda nebude nikdy meškať. Nájdete v ňom malý, ale o to lepší kolektív. Ponúkame príjemné pracovné prostredie v neformálnej priateľskej atmosfére, stabilná pracovná doba, zaujímavá práca v oblasti módy, individuálny prístup, férové pracovné ohodnotenie. Zamestnanecké zľavy na nákupy v našich e-shopoch. Chceme, aby Vás práca bavila :)

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
650 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
6. 10. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 10. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkomObchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
Túžite po kreatívnej práci, kde sa nebudete nudiť? Staňte sa členom nášho pracovného tímu a všetko čo budete k svojej práci potrebovať Vás naučíme. Naše e-shopy s oblečením ponúkajú trendové a originálne produkty. Hľadáme nových kolegov, ktorí nám pomôžu tento trend udržiavať a ďalej zdokonaľovať. Naplň práce: Nákup a výber dámskeho oblečenia do e-shopu a predajni, tímová spolupráca pri príprave marketingových akcií a prezentácií produktov, priama komunikáciu s klientmi (telefonická, emailová, sociálne siete), spracovanie objednávok, napĺňanie obsahu internetového obchodu novými produktmi, poradenstvo a obsluha zákazníkov pri predaji na kamennej predajni.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • samostatnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • tímová práca

Cudzie jazyky:
  • slovenský - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Pozitívny vzťah k móde. Zodpovedný a pozitívny prístup k práci, dôsledné doťahovanie vecí do konca, výborná znalosť pravopisu a gramatiky.

Svoje životopisy a motivačné listy môžete zasielať na uvedený email. Následne vybraných uchádzačov budeme osobne kontaktovať a dohodneme si osobné stretnutie v našich priestoroch. Ak by ste mali akékoľvek doplňujúce otázky ohľadne pracovnej pozície, obráťte sa na nás na t.č. +421 918697777- radi na vaše otázky odpovieme.

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • precíznosť (presnosť)
  • iniciatívnosť
  • praktické myslenie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Ing. Ján Tiža
Komarovce 24
07301 Sobrance
Slovensko
Tel: +421918697777