Finančný manažér (Ref. č.: PR/022880)

28.11.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Vrcholový manažment; Finančný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): od 2000€ Brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Tvojou úlohou bude:
* - starostlivosť o budget, forecast, reporting, cashflow - správa financií
* - prognózovanie, plánovanie, vyhodnocovanie a analýza nákladov, výnosov a hrubého zisku
* - podpora pri tvorbe a zavádzaní nového controlling a reporting systému, spolupráca s IT
* - hľadanie nových možností na zlepšenie finančnej situácie spoločnosti
* - budeš úzko spolupracovať s audítormi, externými účtovnými a mzdovými dodávateľmi

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Slovenský jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word, Podvojné účtovníctvo

- min. 3 ročná skúsenosť s komplexného fungovania finančných procesov spoločnosti
- skúsenosti v oblasti tvorby a správy finančných plánov a budgetov, forecastov, špeciálnych reportov
- schopnosť čítať účtovnú závierku – povedomie o ekonomike firmy
- strategický pohľad, analytické a logické myslenie, trpezlivosť a asertivita
- vzťah k číslam a schopnosť premýšľať v súvislostiach
- pozitívny prístup k zmenám a schopnosť ich realizácie
- orientácia na detail Ostatné znalosti Microsoft Excel - expert Podvojné účtovníctvo - pokročilý Microsoft Outlook - pokročilý Microsoft Word - pokročilý