custom-banner

Údržbár vstrekolisov do nepretržitej prevádzky - Prešov

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    812 EUR
    + príplatky za smeny + bonusy + dohoda podľa Vašich pracovných skúseností.Od 1 100 € brutto/mesiac Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto) od 1 100 € brutto/mesiac
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.11.2020

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu priamo do kmeňového stavu.

• Nastavenie vstrekolisu a upínanie nástrojov podľa aktuálnych požiadaviek výroby
• Ošetrenie a realizácia údržby vstrekolisov
• Spustenie série vo výrobe so súhlasom oddelenia kvality
• Kontrola lisovacích parametrov, lisovacích foriem pred spustením výroby a následné odstraňovanie porúch
• Pravidelná údržba foriem
• Úzka spolupráca s tímom výroby a kvality pri riešení problémov, dohľad nad čistotou a poriadkom na hale, v okolí lisov a v dielni
• Sledovanie programu údržby - preventívne údržby na strojných zariadeniach, evidencia údajov, reparačná údržba
• Evidencia vykonaných údržbárskych zásahov do strojov
• Podávanie návrhov na optimalizácie

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
- práca na trvalý pracovný pomer (podpis zmluvy sa uskutočňuje priamo s firmou)
- príjemné pracovné prostredie (neprašné, nehlučné, v zime vykurované, v lete klimatizované)
- stravné lístky
- moderné výrobné a montážne linky
- prepracovaný systém finančných bonusov - budú odprezentované na osobnom pohovore (mesačný, výkonnostný, dovolenkový, vianočný)
- stravné lístky – nad rámec zákona

Informácie pre uchádzača:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
elektrotechnické, strojárske - mechanik nastavovač
Osobnostné predpoklady a zručnosti
vzdelanie elektrotechnické alebo strojárske - mechanik nastavovač
§21 elektrovyhláška-výhodou
prax na pozícii údržbár vstrekolisov výhodou
viazačský preukaz /výhodou/
žeriavnický preukaz /výhodou/