Customer Service Representative s maďarským a anglickým jazykom (Ref. č.: PR/022919)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    od 1100€ brutto (od 29.000 CZK)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

* Pre nášho klienta pôsobiaceho v Zlínskom kraji budujeme nový zákaznícky tím.
* Si pro-zákaznícky orientovaný/-á, komunikácia s ľuďmi a hľadanie spôsobu, ako vyriešiť aj zdanlivo neriešiteľné situácie, Ti nie je cudzie?
* Si ochotný/ -á sa presťahovať za zaujímavou prácou na Moravu? Tak si presne tá/ ten, koho hľadáme!
* Medzi hlavnú náplň práce patrí:
* - denné využívanie maďarského (B2-C1) a anglického (B2) jazyka
* - zákaznícky servis, denná komunikácia so zákazníkmi spoločnosti, spracovanie požiadaviek zákazníkov, riešenie vzniknutých problémov
* - práca v internom systéme, spolupráca v rámci oddelení spoločnosti

Benefity a ďalšie výhody:

- pre uľahčenie sťahovania spoločnosť ponúka relokačný balíček
- ďalšie zaujímavé benefity

Všeobecne požadované znalosti:

- ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie
- pozícia je vhodná pre kandidátov so skúsenosťami v oblasti komunikácie so zákazníkmi i pre kandidátov bez praxe, ktorí majú záujem pôsobiť v oblasti zákazníckeho servisu
- komunikačné schopnosti a umenie flexibilne reagovať
- pohotovosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, prozákaznícka orientácia, odolnosť voči stresu

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Maďarský jazyk (pokročilý - C1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno