Montážny pracovník káblových zväzkov

21.11.2020 KE Prešov Elektrik, s.r.o.
Miesto práce: Prešovský kraj; okres Prešov; Prešov
Typ pracovnej ponuky: Montážnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,58 EUR/hod.
+ príplatky za prácu v noci, nadčas, sviatok, sobota/nedeľa
+ mesačný dochádzkový bonus
+ príplatky za normu a kvalitu
+ príplatok na cestu
+ polročné odmeny
+ elektronické stravné lístky v hodnote 3,90€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Práca v 3-zmennej prevádzke
- Montáž káblových zväzkov podľa priloženého postupu práce, prípravné práce na montáž káblových zväzkov
- Práca v čistom a neprašnom prostredí v novej klimatizovanej hale
- Jednoduchá práca, na ktorú vás zaškolíme priamo na pracovisku
- Práca vhodnejšia pre ženy, aj absolventky SŠ
- Možná aj práca na dohodu pre študentov VŠ

Iné výhody:

- Práca v stabilnej zahraničnej firme s perspektívou osobného rastu
- Práca priamo v Prešove - dobrá dostupnosť spojov
- Zabezpečená doprava tam aj späť zo smerov Sabinov a Lipany
- Poskytujeme pracovné oblečenie

Uchádzači o zamestnanie môžu prísť na osobný pohovor v sídle spoločnosti na adresu : KE Prešov Elektrik, s.r.o., Jilemnického 5, Prešov, na personálne oddelenie v čase od 07.30 - 15.00 hod.

Na pohovor je potrené priniesť doklad o dosiahnutom vzdelaní (min. výučný list alebo maturitné vysvedčenie).

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- zodpovednosť
- komunikatívnosť a chuť pracovať
- manuálna zručnosť
- dôslednosť
- flexibilita

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť KE Prešov Elektrik, s.r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu KE Elektronik, zaoberá sa montážou káblových zväzkov.

Oblasť pôsobenia:

Výroba elektrických a elektronických prístrojov pre motorové vozidlá

Adresa:

KE Prešov Elektrik, s.r.o.
Jilemnického 5
Prešov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Daniela Hurajová
Jilemnického 5, Prešov, 080 01, Slovenská republika
Tel: 051/7470705