Operátorka výroby

22.10.2020 INTROPLAST, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Senica
Senica
Priemyselná 281
90501

Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,34 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,34 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
5. 10. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 10. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
1. Podieľa sa na plnení mesačného a ročného plánu lisovania plastových výliskov.
2. Vykonáva vizuálne kontroly vstupného materiálu a zabezpečuje plynulé dopĺňanie materiálov potrebných pre kontinuálnu výrobu podľa stanoveného predpisu .
3. Zodpovedá za hospodárne nakladanie so vstupným materiálom. Nedostatok vstupného materiálu včas hlási svojmu nadriadenému.
4. Zabezpečuje poriadok na výrobnej hale, zabezpečuje čistotu strojov, strojových zariadení a periférií.
5. Vzniknuté poruchy a poruchy na strojných zariadeniach je povinný okamžite nahlásiť svojmu nadriadenému.
6. Zodpovedá za bezpečné nakladanie s nebezpečným odpadom (olejom, zaolejovanými textíliami...atď.) na svojej zmene.
7. Zodpovedá za separovanie odpadu, udržovanie čistoty a poriadku na pracovisku, pri svojej činnosti sa striktne riadi a dodržiava predpisy BOZP, PO a pracovnej disciplíny na pracovisku.
8. Triedi vzniknuté plastové odpady podľa druhu do predpísaných balení.
9. Podieľa sa na svojej zmene odoberaniu a kontrole zhodnosti plastových výliskov a ich balenia.
10. Spolu zodpovedá za kvalitu vylisovaných výliskov.
11. Zodpovedá za vyradenie nezhodného výlisku. V prípade opakujúcej sa nezhody zabezpečuje v spolupráci s Majstrom odstavenie výroby na príslušnom stroji.
12. Spolupracuje pri prijímaní nápravných a preventívnych opatrení.
13. Zodpovedá za vedenie a zreteľné označovanie administratívnych podkladov (napr. zápisy z vykonaných kontrol, označovanie štítkov...atď.).

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 6:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

Prosíme vhodných uchádzačov, aby zasielali životopisy prostredníctvom emailu. Vhodných uchádzačov budeme následne kontaktovať. Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme.

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť