custom-banner

VYCESTUJ DO TRNAVY A ZARÁBAJ AŽ 1150€ AKO OPERÁTOR VÝROBY !! Pre spoľahlivých zamestnancov ubytovanie ZADARMO!! DOPRAVA ZABEZPEČENÁ!!

21.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Kežmarok, Poprad, Spišská Nová Ves
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ + 60-120€ príplatok za nočné zmeny + do 185€ odmena za výkon a dochádzku + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame stabilnú prácu, kde sa nemusíte obávať o pracovné miesto. Každý deň je tu pre Vás koordinátor priamo v závode, ktorý Vám rád poradí a pomôže.
Pracuje sa na 3zmennej prevádzke. Náplňou práce sú manipulačné práce vo výrobe, ktoré zahŕňajú obsluhu montážnych liniek, montáž jednotlivých dielov (svetlá, prevodovka, kolesá, ...), skrutkovanie, nitovanie, lepenie, a pod.

Iné výhody:

- základná mzda 850€
- príplatky za prácu v noci 60€ - 120€
- od 2.odpracovaného mesiaca prémia za výkon a dochádzku až do výšky 185€
- príplatky za prácu nadčas, počas víkendov, sviatkov
- UBYTOVANIE priamo v Trnave zdarma
- bezproblémová DOPRAVA do práce
- pravidelné ZÁLOHY
- pomoc s EXEKÚCIAMI a s ÚPSVaR

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis. V prípade potreby volajte na 0948 193 824.
Za prejavený záujem ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť
- chuť a ochota pracovať na 3 zmeny
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- samostatnosť
- dobrý zdravotný stav