Zásobovač výrobnej linky /BEZ potreby oprávnenia na vzv/ - NOVÉ MESTO NAD VÁHOM

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracovník skladu / operátor logistiky bez nutnosti VZV oprávnenia:

Náplň práce:
Ručné zásobovanie výrobnej linky materiálom v požadovanom množstve a čase. (nie je nutné VZV oprávnenie)

3 pracovné zmeny – ranná, nočná, poobedná. Zmeny sú klasicky 7,5 hodinové + prestávka v trvaní pol hodiny

Stravovanie - zabezpečené v závodnej jedálni v priestoroch firmy. Jedlo sa vydáva len počas rannej a poobednej zmeny.
Za nočné alebo odpracovanú sobotu/nedeľu poskytujeme stravný lístok v hodnote 3,83 €. Stravovanie hradené v plnej výške, zamestnanci neplatia nič.

Zmluvná doprava – autobusovú dopravu z 2 smerov – Trenčín a Piešťany. Cena dopravy je 0,50 €/ 1 jazda. /zrážkou zo mzdy/

Ponúkaný plat

836 EUR

Upresnenie platových podmienok

Základná mesačná mzda - 836€/ brutto
mesačný výkonnostný bonus do výšky 10% z vyššie uvedenej mzdy. Bonus odráža dochádzku zamestnanca (kráti sa za PN, OČR, a pod) a hodnotenie majstra, ktorý hodnotí každého osobitne podľa 3 kritérií – aktivita, kvalita práce a prístup k práci.
• Nočný príplatok 1,333 €/ hod. brutto
• Príplatok za sobotu 1,667€ / hod. brutto
• Príplatok za nedeľu 3,333€/ hod. brutto
• Príplatok za nadčas + 40% z priemernej mzdy
• Štátny sviatok +100% z priemernej mzdy

Benefity a ďalšie výhody

ZMLUVNÁ DOPRAVA zo smerov TRENČÍN, PIEŠŤANY

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Podmienka čistý výpis z registra trestov – je nutné ho priniesť na nástup

Lekárske prehliadky – pred nástupom musí uchádzač absolvovať LP

Doplňujúce informácie:
pracovná zmluva
pracovný odev a obuv,
týždenné zálohy,
bezúročné mikropôžičky,
bezplatné právne poradenstvo

PRIAMA REGISTRÁCIA a doplnenie informácií k ponuke :

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária: 0908961969
Bezplatná linka: 0800500502

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno