SESTRA - CENTRÁLNA STERILIZÁCIA - NEMOCNICA KOŠICE

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košice
Železničné zdravotníctvo Košice, s.r.o.
Masarykova 9

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Samostatná odborná práca na oddelení centrálnej sterilizácie spojená s kompletnou prípravou sterilných zdravotníckych pomôcok, nástrojov a prístrojov pre jednotlivé pracoviská.
Vykonáva:
• samostatnú odbornú prácu spojenú s obsluhou jednotlivých technických prístrojov a zariadení
• samostatné odborné výkony pri zabezpečovaní kompletnej predsterilizačnej prípravy zdravotníckych pomôcok
• prípravu operačných setov podľa požiadaviek chirurgických a iných operačných odborov
• monitorovanie priebehu jednotlivých sterilizačných procesov
• kontrolu funkčnosti jednotlivých druhov zdravotníckych pomôcok, prístrojov a ich príslušenstva
• balenie a označovanie zdravotníckych pomôcok a operačných setov podľa druhu a spôsobu sterilizácie

Ponúkaný plat

928 - 952 EUR

Upresnenie platových podmienok

v závislosti od profilu kandidáta

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 1.11.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- vzdelanie v odbore všeobecná sestra, ošetrovateľstvo
- vítaná - odborná spôsobilosť na výkon certifikovaných pracovných činností v certifikovanej pracovnej činnosti Organizácia a riadenie starostlivosti o zdravotnícke pomôcky
- prax v odbore min. 2 roky
- manuálna zručnosť
- schopnosť určiť si priority
- schopnosť riešiť kritické situácie
- pracovné nasadenie
- zodpovednosť
- samostatnosť
- flexibilita
- organizovanosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie