custom-banner

Pracuj ako manipulant v sklade s možnosťou prestupu na vodiča VZV! ubytovanie a doprava zabezpečené!

24.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Košice; Kežmarok, Komárno, Levice, Nové Zámky, Poprad, Revúca, Šahy, Štúrovo, Želiezovce
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 750
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame prácu na 2 alebo 3 zmeny v sklade novej automobilky v Nitre. Vašou náplňou práce bude: ˚ príprava výrobkov podľa zadanej objednávky ˚ práca so scannerom, prepočítavanie kusov ˚ účasť na inventúrach ˚ označovanie a skenovanie dielov

Iné výhody:

˚ Základná mzda Picker- 750 € (po prestupe na pozíciu skladníka s W1 od 960€) ˚ Základná mzda Vodič VZV- od 960€ ( záleží od skúseností) ˚ Mesačný bonus až od 5-15 % ˚ Stravné lístky takmer celé hradené zamestnávateľom v hodnote 4,00€ (doplatok 0,22€)˚ možnosť absolvovania kurzu VZV zdarma a prestupu na pozíciu Skladníka ˚ príplatky za nadčasy ˚ doprava ZDARMA! ˚ zabezpečené ubytovanie iba za 40€/mes! ˚ možnosť čerpania záloh

Informácie pre uchádzača:

Všetci uchádzači budú kontaktovaní telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

˚ flexibilita ˚ spoľahlivosť ˚ manuálna zručnosť ˚ výborný zdravotný stav ˚ chuť pracovať