Vaša práca
je naším poslaním.

Hľadáš prácu a chceš si privyrobiť? Poď pracovať k nám len cez VÍKEND a zarábaj až 755 EUR !!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracovná ponuka je vhodná najmä pre uchádzačov, ktorí potrebujú a hľadajú prácu na VÍKEND. Vhodná na privyrobenie alebo pre ľudí, vyhovujúcim pracovať len počas VÍKENDOV. Ide o manipulačné práce vo výrobe, montáž jednotlivých dielov, skrutkovanie, nitovanie, lepenie.

Pracuje sa nasledovne:

SOBOTA: ranná od 6:00 do 16:10 / poobedná od 14:00 do 00:10
NEDEĽA: nočná od 18:50 do 5:00

Pracovný víkend končí v pondelok o 5:00, v prípde potreby o 6:00 ráno

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda je 431 eur + príplatok za prácu v noci 66 eur + príplatky za prácu v sobotu a nedeľu 207 eur, možná individuálna výkonnostná prémia až do výšky 94 eur od 2. odpracovaného mesiaca

Benefity a ďalšie výhody

13. plat vyplatený raz ročne
Príplatok za prácu v noci
Príplatok za prácu v sobotu a nedeľu
Príplatok za dobrovoľný nadčas počas týždňa - 40%
Zabezpečená doprava priamo do výroby

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

MIESTO PRÁCE SA NACHÁDZA V TRNAVE V AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE !!! Ak máte záujem neváhajte nás kontaktovať alebo zaslať svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Prax vo výrobe výhodou, spoľahlivosť, flexibilita, dochvíľnosť, chuť pracovať

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie